Najnowsza symulacja na szkolenia z zarządzania – dla trenerów

Informujemy, że w naszym katalogu symulacji dla sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw, stowarzyszen niekomercyjnych i jednostek samorządowych od przyszłego kwartału udostępniliśmy grę biznesową: Komiczne bicie rekordu w szalonym wariancie zabawy w paintball-zdobywanie flagi przeciwnika (Roboczy tytuł symulacji jest jeszcze nie tsaki jak ma być – natomiast wyraża fabułę tej sesji.)
Naszą grę przeprowadzamy na kursach z technik uczenia się, ze współpracy grupowej oraz na wyjazdach team building. Symulacja jest polecana także na szkolenia inspiracyjno – motywacyjne. Dominujące jej zastosowanie to Szkolenia dla Coachów.

KATEGORIA GRY:
Problematyka gry: proces grupowy
Kraj pochodzenia symulacji: Andora
Czas prowadzenia: godzina
Liczba uczestników: minimalnie 8, do 17.
Sprzęt potrzebny trenerowi: rowerek biegowy-jeździk – sztuk trzy, podpora rusztowania – sztuk dziesięć, spinacze biurowe- sztuk pięć, trochę melonu, paczka orzechowych karteczek, pokrywka do patelni

REFERENCJE
Praca-Kariera Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, P.H. Smorawiński i spółka Sp. j., KOMAT Mieczysław Kozłowski, MELLE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością , Fludra sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Skalmex. z o. o., Trans-Druk Szeflińscy i Rosińscy sp.j., Gmina Pobiedziska, Województwo Wielkopolskie, Oddział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej Województwa Wielkopolskiego im. generała Stanisława Taczaka w Poznaniu, Gmina Tarnowo Podgórne, Stowarzyszenie Kulturalne Zespół Pieśni i Tańca „Warmia”, Fundacja „Flower of Life”, Klub Sportowy DAMIS, Mazowieckie Stowarzyszenie Ratowników , Prywatna Fundacja Sztuki, Stowarzyszenie Fox Pro , Stowarzyszenie na rzecz Dzieci i Młodzieży „Program Stacja”, Stowarzyszenie Wspierania Dzieci i Młodzieży „HALT-Zatrzymaj się” , Towarzystwo Młodych i Wolnych „Tolersex”, ZHR Okręg Mazowiecki
Symulacja była także rozgrywana na studiach podyplomowych „”

DODATKOWA WIEDZA:
Osobom biorącym udział w szkoleniu z dydaktyki gry proponujemy opisane poniżej książki:

 • Dokąd zmierza świat. Ekonomia polityczna przyszłości-Grzegorz W. Kołodko
 • Wszechstronny lider-Rob Kaiser, Bob Kaplan
 • Koniec świata menedżerów-Andrzej K. Koźmiński
 • Przywództwo w świecie biznesu-Michael R. Williams
 • 30 minut nauki zarządzaniem czasem dla ludzi chaotycznych-Horst Muller,Lothar J.Seiwert
 • Kultura pracy menedżera-Stanisław Milczarek
 • Złote zasady negocjacji-Ivan Bureš

  SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
  Data: do ustalenia
  Miejsce: Ogrodzieniec, zamek Włoski, ulica 49
  Koszt licencji: 2000 złotych plus VAT. Dajemy możliwość wniesienia opłaty w ratach – siedem miesięcznych wpłat.
  W cenie warsztatu znajduje się serwowane posiłki. Przystawka: Pieczarki panierowane. Zupa: Energetyczna zupa imbirowo – szpinakowa. Drugie danie: Wołowina w sosie własnym, podana z kluskami śląskimi i buraczkami.. Deser: krucha tarta z marynowanymi w Amaretto suszonymi śliwkami i prażonymi migdałami, podana z lodami waniliowymi. Napoje zimne: . Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.