Najnowsza gra na szkolenia i wyjazdy – kurs trenerski

Informujemy, że w naszym szerokim portfolio symulacji dla branży małych firm rodzinnych, stowarzyszen NGO i urzędów publicznych od ostatniego kwartału przedstawiamy grę szkoleniową: Komiczne mistrzostwa w autorskim wariancie gry w Upadek Zaufania (Roboczy tytuł symulacji jest do poprawki – natomiast odzwierciedla przebieg ćwiczenia.)
Oferowaną symulację stosujemy na szkoleniach z kreatywności, z zarządzania czasem a także na wyjazdach team building. Symulacja nadaje się też na szkolenia fachowe – jako zabawa integracyjna. Pierwotne jej użytkowanie to Szkolenia Z Zarządzania.

SPECYFIKCACJA SYMULACJI:
Zagadnienia merytoryczne w ramach ćwiczenia: grupowe rozwiązywanie problemów i analiza sytuacji
Miejsce pochodzenia praw autorskich: Andora
Czas prowadzenia: dwa dni
Liczba uczestników: co najmniej 7, maksymalnie 17.
Przedmioty wykorzystywane do prowadzenia gry: guma treningowa – sztuk dwie, szpachelka trójkąt – sztuk sześć, klej w sztyfcie- sztuk cztery, trochę paluszków, paczka zielonych farbek, łopatka z otworem

REFERENCJE
„JESPOL” Piotr Jessa, RAIS- Narzędzia Mocujące Grzegorz Rais, PPHU „TERMO-PLASTIKA” Jarosław Walczak, MANUFAKTURA MEBLARSKA WOJCIECH TOMCZAK, „Fotis Sound” Fotios Tzokas, P.P.H.U. EFEKT Spółka Jawna Janusz Frąckowiak i Spółka w Kaliszu, PHU TOMBUD Tomasz Ruszyński, Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Powiat Chodzieski, Gmina Pakosław, Powiat Jarociński, Gdański Archipelag Kultury, Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych , Fundacja Warszawskie Hospicjum dla Dzieci , Parafialny Klub Sportowy „Stegny”, Rzymskokatolicka Parafia Św. Józefa Oblubieńca NMP, Stowarzyszenie Dzieci Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych i Losowych , Stowarzyszenie Organizatorów Zatrudnienia Osób Niepełnosprawnych – OZON, Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób z Upośledzeniem Umysłowym „Chata z Pomysłami” , Towarzystwo Młodych i Wolnych „Tolersex”, ZHR Okręg Mazowiecki
Gra była też rozgrywana na studiach doktoranckich „Medycyna”

LITERATURA:
Osobom zamawiającym szkolenie certyfikacyjne proponujemy poniższe lektury:

 • Inteligentny Inwestor-Benjamin Graham
 • Sekrety ekonomii-Tim Harford
 • Fair trade. Szansa dla wszystkich-Andrew Charlton, Joseph Stiglitz
 • Marketing za przyzwoleniem-Seth Godin
 • Jak odnieść sukces w negocjacjach-John Murphy, Richard Russill, Paul Steele
 • Kulturowe uwarunkowania zarządzania kapitałem ludzkim-Marta Juchnowicz
 • Zarządzanie ryzykiem. Ujęcie interdyscyplinarne-Tadeusz Teofil Kaczmarek

  SZKOLENIE DLA PROWADZACYCH GRĘ:
  Data: wkrótce
  Miejsce: Dąbrowa, pałac Willa Orla, ulica Rzeczypospolitej, aleja 11
  Koszt licencji: 1500 PLN brutto. Oferujemy możliwość płatności ratalnie – siedem miesięcznych wpłat.
  W cenie programu zawarty jest menu lunch. Przystawka: Befsztyk tatarski z kiszonym ogórkiem i cebulką. Zupa: pomidorowa z makaronem. Drugie danie: Pierś kurczęcia zapieczona z pomidorem i mozarellą podana z chrustem ziemniaczanym i brukselką. Deser: Sorbet z sosem jogurtowym i chrupiącymi płatkami, dekorowany świeżą miętą. Napoje zimne: Woda Cisowianka Perlage, Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Kawa,herbata.